25 sep 2019

MVW buffet seizoen afsluiting clubhuis

Geplaatst door Thom de Roode
Afdeling: 
Algemeen

Beste MVW leden,

Op zaterdag 5 oktober om 16:00 uur organiseert de MVW een warm/koud buffet in ons clubhuis. In eerste instantie was er een BBQ voor de vliegers gepland op Van Harten Airport, maar door het afgelasten van de schaalvaarders BBQ en sterke afhankelijkheid van het weer, is besloten om voor alle leden in het clubhuis een warm/koud buffet te organiseren.

Ed van der Pelt (onze club chef-kok) gaat ons verwennen!

Aanmelding voor 2 oktober is wel vereist i.v.m. de inkoop van het eten. De vliegers die zich al hadden aangemeld hoeven zich niet opnieuw aan te melden voor dit buffet, na de geplande vliegers middag gaan we met z’n allen naar het clubhuis

Met vriendelijke groet,

Het MVW Bestuur


 

Nolina
Kaasboederij van Harten Bouwbedrijf D. Hoek


Honden- en Kattenvoeding

RC-Modelshop  
Nolina